Home
Geschiedenis
Leden
Gastenboek
Training
Oefenveld
Gastenboek
Linkpagina
Training
Verslagen

Uitslagen

Belgisch Kampioenschap 2010

GENSB

Ploeg WaABCDETOT
AMertensmannen540 kg000000
BPowerrangers554 kg3333312
CFam Janssens568 kg030036
DBoerekes552 kg230339
EBerketrekkers533 kg030003
1
Mertensmannen
Fam Janssens
Powerrangers
Boerekes
2
Berketrekkers
Powerrangers
Mertensmannen
Fam Janssens
3
Boerekes
Mertensmannen
Berketrekkers
Fam Janssens
4
Berketrekkers
Boerekes
Powerrangers
Mertensmannen
5
Fam Janssens
Powerrangers
Berketrekkers
Boerekes

(Voor)ronden

  1. Powerrangers
  2. Boerekes
  3. Fam Janssens
  4. Berketrekkers
  5. Mertensmannen

Heren 640

Ploeg WaABCDETOT
AMertensmannen622 kg103306
BFam Janssens 2640 kg031307
CVandakker634 kg101304
DParochiebladje631 kg000000
EFam Janssens 1633 kg0333312
1
Mertensmannen
Vandakker
Fam Janssens 2
Parochiebladje
2
Fam Janssens 1
Fam Janssens 2
Mertensmannen
Vandakker
3
Parochiebladje
Mertensmannen
Fam Janssens 1
Vandakker
4
Fam Janssens 1
Parochiebladje
Fam Janssens 2
Mertensmannen
5
Vandakker
Fam Janssens 2
Fam Janssens 1
Parochiebladje

(Voor)ronden

  1. Fam Janssens 1
  2. Fam Janssens 2
  3. Mertensmannen
  4. Vandakker
  5. Parochiebladje

Dames

Ploeg WaABCTOT
AFam Janssens569 kg0336
BGrasgrieten626 kg1033
CVersieck623 kg0000
1
Fam Janssens
Grasgrieten
2
Versieck
Fam Janssens
3
Versieck
Grasgrieten

(Voor)ronden

  1. Fam Janssens
  2. Grasgrieten
  3. Versieck

Heren 600

Ploeg WaABCDETOT
AFam Janssens 1598 kg0333312
BVandakker595 kg300033
CMertensmannen590 kg503036
DFam Janssens 2596 kg003339
EPowerrangers587 kg100000
1
Fam Janssens 1
Mertensmannen
Vandakker
Fam Janssens 2
2
Powerrangers
Vandakker
Fam Janssens 1
Mertensmannen
3
Fam Janssens 2
Fam Janssens 1
Powerrangers
Mertensmannen
4
Powerrangers
Fam Janssens 2
Vandakker
Fam Janssens 1
5
Mertensmannen
Vandakker
Powerrangers
Fam Janssens 2

(Voor)ronden

  1. Fam Janssens 1
  2. Fam Janssens 2
  3. Mertensmannen
  4. Vandakker
  5. Powerrangers

Beloften 600

Ploeg WaABCDETOT
AFam Janssens516 kg000033
BBerketrekkers582 kg033039
CBoerekes556 kg030036
DPowerrangers573 kg0333312
EMertensmannen520 kg200000
1
Fam Janssens
Boerekes
Berketrekkers
Powerrangers
2
Mertensmannen
Berketrekkers
Fam Janssens
Boerekes
3
Powerrangers
Fam Janssens
Mertensmannen
Boerekes
4
Mertensmannen
Powerrangers
Berketrekkers
Fam Janssens
5
Boerekes
Berketrekkers
Mertensmannen
Powerrangers

(Voor)ronden

  1. Powerrangers
  2. Berketrekkers
  3. Boerekes
  4. Fam Janssens
  5. Mertensmannen

6 tal - Mixt

Ploeg WaABCDEFGHTOT
ABerketrekkers110000001
BGrasgrieten410000001
CFam Janssens 30333003315
DFam Janssens 23330030312
EMertensmannen4333330318
FVersieck0333000312
GFam Janssens 10330333318
HDe Stove533000006
1
Berketrekkers
Grasgrieten
Fam Janssens 3
Fam Janssens 2
De Stove
Fam Janssens 1
Versieck
Mertensmannen
2
Fam Janssens 1
Berketrekkers
Grasgrieten
Fam Janssens 3
De Stove
Versieck
Mertensmannen
Fam Janssens 2
3
Versieck
Fam Janssens 1
Berketrekkers
Grasgrieten
De Stove
Mertensmannen
Fam Janssens 2
Fam Janssens 3
4
Mertensmannen
Versieck
Fam Janssens 1
Berketrekkers
De Stove
Fam Janssens 2
Fam Janssens 3
Grasgrieten
5
Fam Janssens 2
Mertensmannen
Versieck
Fam Janssens 1
De Stove
Fam Janssens 3
Grasgrieten
Berketrekkers
6
Fam Janssens 3
Fam Janssens 2
Mertensmannen
Versieck
De Stove
Grasgrieten
Berketrekkers
Fam Janssens 1
7
Grasgrieten
Fam Janssens 3
Fam Janssens 2
Mertensmannen
De Stove
Berketrekkers
Fam Janssens 1
Versieck

(Voor)ronden

  1. Fam Janssens 1
  2. Mertensmannen
  3. Fam Janssens 3
  4. Fam Janssens 2
  5. Versieck
  6. De Stove
  7. Berketrekkers
  8. Grasgrieten

Extra partijen

Halve finale GENSB Boerekes
Berketrekkers
Halve Finale GENSB Powerrangers
Fam Janssens
Kleine FInale GENSB Fam Janssens
Berketrekkers
Finale GENSB Powerrangers
Boerekes
Halve Finale H640 Fam Janssens 1
Mertensmannen
Halve Finale H640 Fam Janssens 2
Vandakker
Kleine Finale H640 Vandakker
Mertensmannen
Finale H640 Fam Janssens 2
Fam Janssens 1
Halve Finale H600 Fam Janssens 1
Mertensmannen
Halve Finale H600 Fam Janssens 2
Vandakker
Kleine Finale H600 Mertensmannen
Vandakker
Finale H600 Fam Janssens 1
Fam Janssens 2
Halve Finale B600 Powerrangers
Boerekes
Halve Finale B600 Berketrekkers
Fam Janssens
Kleine Finale B600 Boerekes
Fam Janssens
Finale B600 Powerrangers
Berketrekkers
Halve Finale 6tal Fam Janssens 1
Fam Janssens
Halve Finale 6tal Mertensmannen
Fam Janssens 2
Kleine Finale 6tal Fam Janssens
Fam Janssens 2
Finale 6tal Fam Janssens 1
Mertensmannen
Deze uitslagen werden geselecteerd uit de database van de Belgische touwtrekbond
XML link http://touwtrekken.be/uitslagen/wedstrijd183.xml xml reader dagklasXml.phps
HTML Personal Stylescheet dagklasXml.php?dag=183&stijl=http://www.berketrekkers.be/stijl.css
RIST System en Script development © Jan Lenaerts www.sfida.be